Gidiş Dönüş Kurye

Gidiş Dönüş Kurye ile alakalı yazılarımız

Siz sıra beklemeyin, kuryeniz sizin yerinize bekler…

Gidiş Dönüş Motorlu Kurye Hizmeti; farklı adreslerde işlem yapılması gereken bir dökümanın veya materyalin sizden alınarak ilgili adrese, kuruma, banka veya benzeri adreslere iletilmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılmasının ardından motorlu kuryemiz ile sizlere geri ulaştırılması hizmetidir.

İstanbul’un tüm semtlerindeki Motorlu Kuryelerimiz ile nerede bulunduğumuz mühim değildir. Bize ulaşmanız sonucunda sizlere en yakın motorlu kurye personelimiz ile gönderiniz alınarak teslim edilmesini istediğiniz adrese en kısa zamanda teslim edilecek, yapılmasını istediğiniz işlemler kuryemiz tarafında yaptırılarak sizlere veya başka bir adrese teslim edilecektir.

 

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

 

Söz verip değer taşıyoruz…