Hizmetlerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

ankakurye

Kurye

Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir adresten başka bir adrese kısa sürede teslim edilmesi gereken gönderinizin taşınmasını semtlere göre Normal Kurye hizmetinde 150-210 dakika arasında istenilen semtteki adresten alınarak başka bir adrese teslim edilen hizmet türüdür.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saati İstanbul’un tüm semtlerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce firmanın ve kişilerin isteği doğrultusunda motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Bulunduğunuz adres ya da iletmek istediğiniz gönderinin nerede olduğu önemli değildir.

Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese konum olarak en yakın motorlu kuryemiz yönlendirilip normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir.

Kurye siparişlerinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak tarafınıza mail olarak gönderilmektedir. Talep edilmesi halinde teslimat bilgisi cep telefonunuza sms olarak da gönderilebilmektedir.

 

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

 • Kuryenin gönderinizi teslim alımı esnasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
 • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmedir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinin teslim edilememesine ve ilave ücretlendirmeye sebep olabilir.
 • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

 

Söz verip değer taşıyoruz…

Gece Kurye

Mesai Saatleri dışında olsak da 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz…

Gece kurye hizmeti; 18:30’dan sonraki motorlu kurye gönderileriniz için Anka Kurye’nin Sizlere sunmuş olduğu kurye hizmetidir. Gece Kurye hizmeti almak için 18:30’a kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak hizmet almak istediğiniz saat için kurye siparişi oluşturabilirsiniz.

Gece Kurye hizmeti aynı zamanda tüm mesai dışı ve resmi tatil günlerinde yapılan kurye hizmetidir. Bu hizmetten yararlanmak için 0850 307 15 15 numaramızı arayarak önceden rezervasyon yaptırabilir ya da mesai dışında ulaşabileceğiniz gsm numarası talep edebilirsiniz.

 

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

 • Kuryenin sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır. 
 • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması yazılması gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
 • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

 

Söz verip değer taşıyoruz…

Vip Kurye

VIP Kurye hizmetimizle işinize hız katın…

Vip Kurye hizmeti, İstanbul’un bir semtinden başka bir semte kısa zamanda ulaştırılması gereken gönderilerinizin taşınma işini bölge uzaklıklarına göre 45 ila 75 dakika arasında istenen adresten alınarak istenen adrese teslimatı sağlanan gönderi türüdür.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un tüm semtlerinde özel takip yazılımımız ile yüzlerce kuruluşun ve bireysel kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bulunduğunuz konumun veya ihtiyacınız olan doküman, belge, materyalin nerede olduğunun hiç önemi yok.

Kurye talebinde bulunmanız doğrultusunda istediğiniz adrese en yakın motorlu kurye yönlendirilerek Vip Kurye gönderiniz teslim alınıp çok hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Yapmış olduğunuz kurye gönderilerinizin teslimat bilgileri aynı anda tarafınıza mail olarak ve app uygulamamızı indirmiş iseniz bildirim olarak da gönderilmektedir.

 

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

 • Kurye sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
 • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinizin yanış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
 • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir. 
 • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Söz verip değer taşıyoruz…

Arabalı Kurye

Araçlı Kurye hizmetimiz ile motorlu kuryelerin taşıyamayacağı hacim ve ebattaki gönderileriniz bir kaç saat içerisinde taşınmaktadır.

Anka Kurye olarak hafif ticari araç filomuz ile müşterilerimizin koli veya büyük hacimdeki gönderilerini ilgili adresten alarak hizmet türü ve mesafeye göre 2 ila 4 saat içerisinde İstanbul genelinde her hangi bir adrese teslim edebilmekteyiz.

Gerek müşterilerinize gerekse İstanbul’daki şubelerinize teslim edilecek koli, ürün gibi her türlü gönderinizi araç ve şoför maliyetlerine katlanmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilmektesiniz.

Müşterilerimizin düzenli yapılması gereken taşımacılık işlerine özel fiyat çalışması yaparak kurumsal çözümler de üretmekteyiz.

 • Müşterilerinize veya bayilerinize numune ya da ürün mü göndermek istiyorsunuz ? 
 • Ürünleriniz hassas ancak kargo ile taşıttıramıyor musunuz ?
 • Bir adresten paket ya da koliniz alınarak size veya başka bir adrese mi gönderilmesi gerekiyor ?
 • Araç sayınızı azaltmak istiyorsunuz ancak bazen yetmiyor mu ?

Tüm araçlı taşıma ihtiyaçlarınıza günün her saatinde tüm İstanbul genelinde her an hizmet veren araç filomuz ile hizmet vermeye hazırız.

 

Söz verip değer taşıyoruz…